HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
1.8.2017 Aktuální zprávy

Na téměř čtyři desítky dorostenců čeká ve Světlé nad Sázavou pestrý program!

Letní soustředění se blíží i dorosteneckým kategoriím, na které ve Světlé nad Sázavou čeká pestrý program a komfort, který značně zpříjemní celou předsezónní přípravu...

Akce ve Světlé nad Sázavou se zúčastní téměř čtyři desítky hráčů v dorosteneckých kategoriích. Oba týmy čeká pochopitelně velice pestrý program nejen na hokejbalové ploše, ale i v dalších prostorách, které budou moci využívat. Jen zimní stadion jim nabídne například speciální střelnici, posilovnu nebo dvojici menších tělocvičen. Hráči zcela jistě nepohrdnou ani regenerační a relaxační linkou se saunou či vířivkou, nebo speciálně vytvořenými prostory pro stravování mezi tréninky.

Čekají je ale i tréninkové jednotky pod vedením místních trenérů, na jiných sportovištích. Svěřencům Jiřího Vaniše a Ondřeje Nováka bude k dispozici fitness centrum s odborným dohledem, dočkají se ale například i hodin spinningu. A jak se těší samotní účastníci? "Jako nejstarší kategorie budeme mít určitě zajímavý program a tvrdší tréninky. Sem si jistý, že si to jako super kolektiv opět užijeme a pořádně na sobě zamakáme", říká například brankář staršího dorostu, Daniel Dušák, na kterého navázala i nová tvář ze západu Čech, Jakub Plohmer, který by se po odstěhování do Prahy rád probojoval do kádru Hostivaře: "Nejvíce se těším na tu partu, až poznám všechny kluky a také samozřejmě na hřiště. Nicméně co jsem se zatím dočetl nebo slyšel, tak není snad nic, na co by se dalo netěšit. Věřím, že soustředění splní všechna moje očekávání."

I dvěma nejstarším kategoriím startuje letní soustředění v neděli 13. srpna, ovšem až ve 14 hodin. A jaký je základní plán příjezdového dne?

14,00 Sraz účastníků + ubytování (Akademie Světlá nad Sázavou)

15,00 Společný meeting dorosteneckých kategorií (Zasedačka / zimní stadion)

15,45 Trénink mladšího dorostu (hlavní plocha ZS)

17,00 Trénink staršího dorostu (hlavní plocha ZS)

Redakce

 
 

Také starší žáci už se přestěhovali na hřiště! V neděli ale ještě vyrazí na lyže!

24.2.2018

Starší dorost má zimní přípravu za sebou! První jarní kolo má ale odložené!

23.2.2018

„Už se nemůžu dočkat tréninků s hokejkou", říká kapitán ml. žáků Petr Lehner!

19.2.2018

Fair Cup bude, slibují organizátoři! Systém turnaje ale dozná změn!

18.2.2018

Partneři klubu