16.09.2013 Mladší žáci

Mladší žáci vstoupili do nové sezóny vítězně! Kelty sestřelil hattrickem Pavel Mašek!

Mladší žáci vstoupili do nové sezony domácím utkáním s Kelty 2008, kteří do Koma Areny přijeli v početné sestavě. Hostivařským naopak několik opor z důvodu nemocí chybělo a vzhledem k tomu, že tým trenérů Vaniše a Skalického se přes léto od základu změnil, očekávala se síla hostů.

Za jemného deště vydržel ovšem soupeř od Berounky držet krok s domácím týmem jen třetinu. V té nejdříve vystřelil Hostivaři vedení Pavlík Mašek, v dresu soupeře ale brzy srovnával Patera. Ve druhé části mladí Keltíci pouze vyhazovali a poměr střel 14:0 pro Hostivař plně odpovídal dějství na hřišti. Nová akvizice, útočník Pavel Mašek, dokonal za přispění nesobecky nahrávajícího Čejky čistý hattrick a mohl se radovat z úspěšné premiéry v dresu Hostivaře: "Takovou premiéru jsem ale nečekal", tvrdil po utkání viditelně spokojený jedenáctiletý střelec. V prostředním dějství za oběma brankáři zvonily i tyčky, nad trestnou lavicí ale dále svítilo dvoubrankové vedení Hostivaře.

Ta v závěrečné části vedení ještě navýšila, když nejdříve skóroval před brankou nikým nehlídaný obránce Samuel Kucharčík a ve dvaatřicáté minutě navýšil na konečných 5:1 v přesilové hře, po vlastním vyhraném vhazování v neděli pětibodový Jan Čejka.

HBC Hostivař - SK Kelti 2008 5:1 (1:1,2:0,2:0) střely: 31:5 vyloučení: 2:4 diváků: 35

Branky: 4:29 P.Mašek (J.Čejka, S.Kucharčík), 16:51 P.Mašek (D.Vaniš, J.Čejka), 21:24 P.Mašek (J.Čejka), 24:23 S.Kucharčík (J.Čejka, P.Mašek), 31:47 J.Čejka