HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
7.2.2018 Aktuální zprávy

Mladší dorost vyjel za přípravou do Plzně!

Mladší dorostenci v zimní části mají dva pravidelné tréninky a jeden dobrovolný trénink v Parmské. Tuto sobotu přijal náš tým pozvánku k sehrání přátelského utkání v krásné plzeňské hokejbalové hale.

Již zkraje týdne nás zasáhla rozsáhlá marodka a tudíž jsme do Plzně přijeli v značně okleštěné sestavě a z původního počtu 17 lidí bylo na samotný zápas připraveno 11 hráčů a jako druhý brankář byl zapůjčen Filip Janšta ze starších žáků.

Přátelské utkání hráno na 4x15 minut řádně naše mladíky prověřilo a bylo vidět, že se dokáží vyrovnat i silnému soupeři. Bohužel nás ve druhé části mečouni přehráli, ale závěrečná část nám jasně ukázala, že to mohlo být klidně jinak. Zápas ukázal některé hráče ve zcela odlišném světle než je vnímáme v sezóně což je pro nás hodně zajímavý faktor a návod jak pracovat.

Jaroslav Skalický (asistent trenéra) - Hodně bych chtěl vyzdvihnout chování skoro celého týmu, které bylo na výbornou a určitě bylo hodno reprezentace našeho klubu. Bohužel máme mezi sebou jednoho jedince, s kterým musíme individuálně promluvit, jelikož jeho dva výstupy byly na pováženou. Nicméně přístup týmu, opora od zkušených hráčů a přístup kapitána byl perfektní a bylo mi radostí býti součástí této pěkné soboty. Chtěl bych poděkovat do Plzně, která nás pozvala na toto přátelské utkání. Někteří zde nocovali a shlédli také přínosné reprezentační modelové utkání, které zde rodící se seniorský tým sehrál.

Na závěr si odpoledne kluci střihli miniturnaj v systému 3na3, proti sestaveným výběrům Plzně. Nejlépe se zde dařilo týmu s kapitánem Danielem Vanišem.

Výsledky, které nemají v tomto přípravném období takový význam jako skutečnost, že se zde projeví určité silné a slabé články jednotlivců.

HBC Plzeň – HBC Hostivař 4:2 (2:2; 2:0; 0:0; 0:0)

Branky: Mašek P., Vaniš D.

Redakce

 
 

Mladší dorost si v Ústí zastřílel! Ve třetí části skóroval sedmkrát!

23.4.2018

Mladší žáci otočili duel v Ústí nad Labem! Výhru trefil Michal Mikšovský!

22.4.2018

Soupeřem staršího dorostu ve čtvrtfinále bude dle očekávání Kladno!

21.4.2018

Starší žáci na páteční výhru nenavázali a v Plzni podlehli!

21.4.2018

Partneři klubu