HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
6.9.2017 Aktuální zprávy

Ml. dorost má za sebou přípravné zápasy! Do ligy ale vstoupí až v půlce září!

Nejen starší, ale i mladší dorostenci sehráli v neděli dvojici přípravných zápasů v Pardubicích.

Stejně jako starší kategorie, i svěřenci Jiřího Vaniše si museli kvalitu obou soupeřů pochvalovat. V Pardubicích byly k vidění vyrovnané zápasy a výborné výkony po létu opět o něco lépe vybavených hráčů. V sestavě postrádali trenéři Jiří Vaniš a Jaroslav Skalický pouze útočníky Petra Tichého a Jana Čejku, který v neděli nastoupil v dresu starší kategorie.

V prvním utkání nastoupila Hostivař proti úřadujícímu mistru z Letohradu a i díky hattricku nového kapitána Davida Srpa a výbornému výkonu obou brankářů, zvítězila 7:2.

HBC Hostivař - SK Hokejbal Letohrad 7:2 (branky: 3x Srp, Vosátka, Kucharčík, Trávníček, Vaniš)

V posledním duelu hracího, přípravného dne, vyzval Hostivař domácí tým Autosklo-H.A.K. Pardubice. Stejně jako u starší kategorie, i tentokrát bylo vidět množství soubojů, gól ale pouze jediný. Ve vlastním oslabení ho vstřelil pardubický hráč a domácí tak zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem, 1:0.

HBC Hostivař - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0:1 (branky: nikdo)

Redakce

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu