HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
6.9.2017 Aktuální zprávy

Ml. dorost má za sebou přípravné zápasy! Do ligy ale vstoupí až v půlce září!

Nejen starší, ale i mladší dorostenci sehráli v neděli dvojici přípravných zápasů v Pardubicích.

Stejně jako starší kategorie, i svěřenci Jiřího Vaniše si museli kvalitu obou soupeřů pochvalovat. V Pardubicích byly k vidění vyrovnané zápasy a výborné výkony po létu opět o něco lépe vybavených hráčů. V sestavě postrádali trenéři Jiří Vaniš a Jaroslav Skalický pouze útočníky Petra Tichého a Jana Čejku, který v neděli nastoupil v dresu starší kategorie.

V prvním utkání nastoupila Hostivař proti úřadujícímu mistru z Letohradu a i díky hattricku nového kapitána Davida Srpa a výbornému výkonu obou brankářů, zvítězila 7:2.

HBC Hostivař - SK Hokejbal Letohrad 7:2 (branky: 3x Srp, Vosátka, Kucharčík, Trávníček, Vaniš)

V posledním duelu hracího, přípravného dne, vyzval Hostivař domácí tým Autosklo-H.A.K. Pardubice. Stejně jako u starší kategorie, i tentokrát bylo vidět množství soubojů, gól ale pouze jediný. Ve vlastním oslabení ho vstřelil pardubický hráč a domácí tak zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem, 1:0.

HBC Hostivař - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0:1 (branky: nikdo)

Redakce

 
 

Také starší žáci už se přestěhovali na hřiště! V neděli ale ještě vyrazí na lyže!

24.2.2018

Starší dorost má zimní přípravu za sebou! První jarní kolo má ale odložené!

23.2.2018

„Už se nemůžu dočkat tréninků s hokejkou", říká kapitán ml. žáků Petr Lehner!

19.2.2018

Fair Cup bude, slibují organizátoři! Systém turnaje ale dozná změn!

18.2.2018

Partneři klubu