HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
6.2.2018 Aktuální zprávy

Minipřípravka se utkala s Krtky ve futsalu a florbalu! V únoru je čeká první turnaj i zimní kemp!

V neděli 4.února využila hostivařská minipřípravka pozvání týmu Prosek Moles k sehrání dvojice miniturnajů ve florbalu a futsalu v blízkém hostivařském sportovním centru Univerzity Karlovy.

Vzhledem k poměrně rozsáhlé marodce Hostivař vytvořila dva rovnocenné týmy tvořené minipřípravkáři a hráči přípravky B. Krtečci z Proseka měli také dostatek hráčů k vytvoření dvou týmů a kluci tak dostali ideální příležitost zahrát si hned tři zápasy v obou sportech. Výsledkově byly o něco úspěšnější hostivařské týmy, ale o to v neděli vůbec nešlo. Kluci poznali nové kamarády, zpestřili si zimní přípravu a strávili příjemné odpoledne. Moc se mi líbilo, jak si kluci z obou našich týmů vzájemně fandili a podporovali se, řekl ve zhodnocení nedělního odpoledne trenér minipřípravky Ctibor Coufal.

Touto akcí také minipřípravka vstoupila do druhého měsíce zimní přípravy. V něm kluky, kromě jarních prázdnin, čeká několik zajímavých akcí. Už 25. února se zúčastní prvního letošního turnaje středočeského přeboru v Kralupech. Ale ještě před tím, konkrétně 23. - 24.února, si realizační tým pro kluky připravil příměstský zimní kemp.

Redakce

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu