HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.1.2018 Aktuální zprávy

Leden patří reprezentačním kempům! Deset hostivařských bojuje o nominaci na závěrečné turnaje!

Leden patří nejen zimní přípravě pravděpodobně všech hokejbalových týmů, ale i reprezentačním kempům. A právě na těch mládežnických bojovala o místo i desítka hostivařských hráčů.

Zatímco v širší nominaci kategorie do 20 let Hostivař zástupce nemá, o letenku na Mistrovství světa osmnáctiletých, které se uskuteční v Kanadě, se delší dobu snaží ucházet trojice starších dorostenců, Filip Macek, Jiří Vaniš a Ondřej Kubeš. Výběr Martina Davídka se v posledním víkendu představil v Plzni, která jako jediná nabízí v republice vhodný azyl pro podobné, zimní hokejbalové akce.

U18 - Filip Macek, Jiří Vaniš, Ondřej Kubeš

Ještě větší zastoupení má ale klub z Prahy 15 v kategorii do 16 let, která se chystá na červnový Světový šampionát. V plzeňské hokejbalové hale se představila i tentokrát šestice hráčů silného ročníku 2002, doplněná o rok mladšího brankáře Marka Skalického. Všech sedm hráčů je aktuálními mistry ČR v kategorii starších žáků a případná účast na finální akci nejmladší z reprezentací, by pro ně byla dalším významným úspěchem.

U16 - Tomáš Fic, Jan Čejka, David Srp, Pavel Mašek, Otokar Sedláček, Daniel Vaniš, Marek Skalický

Oba výběry se v neděli střetli i ve vzájemném přípravném duelu, ve kterém zvítězil tým do 18 let, 6:2. Lichotivou statistickou informací je fakt, že polovinu branek vstřelili hráči Hostivaře (U16: 2x Čejka, U18: Macek, Kubeš).

Nezapomínejme ale i na mladé pušky z kategorie do 14 let, které se pravidelně zúčastňují kempů talentované mládeže. I výběry Martina Komárka čeká hned několik závěrečných akcí, o které se při posledním kempu ucházelo pět hostivařských.

U14 - Adam Šťastný, Štěpán Ferfecki, Lukáš Grepl, Marek Malysz, Radim Houška

Redakce

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu