HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.9.2017 Turnaje

I přípravka B v Čimicích válela! Důkazem jsou tři výhry ze čtyř utkání!

V Čimicích si úvodní turnaj užil i druhý, mladší tým hostivařské přípravky. I jemu se dařilo, což dokazují tři vítězná utkání ze čtyř.

Bez několika opor hrající tým byl doplněn dvojicí minipřípravkářů, kteří se na hřišti rozhodně neztratili. Tři zápasy dokázal výběr Martina Přesličky přetavit v malá vítězství, ve čtvrtém utkání ale na silný tým Rebelů Hostíci nestačili. Hned dvakrát prokázali hostivařští svou trpělivost, když proti Kovu a Mladé Boleslavi otáčeli nepříznivý stav a nakonec dovedli své zápasy k vítězstvím.

Martin Přeslička (trenér HBC Hostivař B) - První letošní turnaj jsme si užili. Kluci ukázali co jim jde a na čem dále pracovat. Doplnili jsme sestavu i o dva minipřípravkáře, kteří tak také nabrali nové zkušenosti a rozhodně nebyli jen do počtu. Takže za mě spokojenost."

Redakce

 
 

Letní soustředění opět táhne! Čtyři dny po aktivaci přihlášek evidujeme 70 účastníků!

18.3.2018

Starší dorost uspěl na hřišti Třebové! Kucharčík v premiéře skóroval dvakrát!

17.3.2018

Fic rozhodl v závěru o vítězství mladšího dorostu na Kladně!

13.3.2018

Hokejbal nebo házená? V utkání starších žáků s Kovem padlo osmnáct branek!

12.3.2018

Partneři klubu