HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.4.2018 Turnaje

Fair Cup bude mít opět šest účastníků! Hostivař se utká ve skupině s Plzní a se Svítkovem!

Oblíbený Fair Cup se opět blíží a i tentokrát to bude jízda! Letošní ročník bude zúžen do dvou dnů a šestice účastníků bude rozdělena do dvou základních skupin, které byly rozlosovány na první schůzce organizačního týmu.

A kdo se Fair Cupu 2018 zúčastní? Pořadatelskou Hostivař tradičně doplní partnerský klub ze Slovenska, L2Hockey Gajary Flames, chybět opět nebude letos dominantní Plzeň, východočeský Svítkov Stars a úplně první zkušenost s Fair Cupem pak čeká berounské Kelty, ale i pražský tým SK Rebel Praha, kterému se letos daří ve středočeské soutěži.

Turnaj se opět uskuteční ve sportovní hale Jižního Města, po třech letech ale pouze ve dvojici dní, tedy o víkendu 9. - 10.června. Šestice týmů je rozdělena do dvou tříčlenných základních skupin, jejichž vítěz vždy automaticky postoupí do semifinále.

SKUPINA A

HBC Hostivař

HBC Plzeň

HBC JTEKT Svítkov Stars

SKUPINA B

SK Rebel Praha

SK Kelti 2008

L2Hockey Gajary Flames

I přes zkrácení turnaje o jeden den se mohou účastníci těšit na zažitý turnajový standard. Organizátoři turnaje aktuálně chystají nabídku ubytování, které bude letos směřováno s vidinou společného večera do sportovního areálu u hostivařské přehrady. Stravování opět zajistí především restaurace U Bouzků, nedaleko sportovní haly, ve které se turnaj opět uskuteční.

TURNAJOVÝ WEB a FACEBOOK

Tradičně se můžete těšit na vlnu aktualit nejen na oficiálních webových stránkách turnaje www.faircup.cz, ale pochopitelně i na oblíbené stránce na sociální síti Facebook, která nabídne i videoshoty ze samotné akce.

FAIR CUP 2018 startuje v sobotu 9.června... těšíme se na Vás!

Klub

 
 

Mladší dorost si v Ústí zastřílel! Ve třetí části skóroval sedmkrát!

23.4.2018

Mladší žáci otočili duel v Ústí nad Labem! Výhru trefil Michal Mikšovský!

22.4.2018

Soupeřem staršího dorostu ve čtvrtfinále bude dle očekávání Kladno!

21.4.2018

Starší žáci na páteční výhru nenavázali a v Plzni podlehli!

21.4.2018

Partneři klubu