HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.12.2017 Aktuální zprávy

Dárky pro Vaše blízké? Pochopitelně s logem oblíbeného klubu!

Stejně jako každý rok, i letos můžete svým blízkým pořídit k Vánocům něco, co jim radost rozhodně udělá. Ono kdo by nechtěl pod stromečkem najít něco, co ho pojí k oblíbenému sportovnímu klubu?

Každý rok je v tomto ohledu jiný a letos jsou hostivařské Vánoce speciální tím, že hokejbalový klub Hostivař představil k pondělí 11.prosince nové logo. Nelenili jsme a už nyní startujeme předvánoční prodej! Najdete nás přímo v Koma Aréně, a to každý všední den, od 18 do 20 hodin!

V prodeji naleznete více jak dvacet druhů zboží v novém designu, od samolepek a klíčenek, až po několik variant mikin a triček, cyklodresy, kulichy, šály, hrnky a další... Těšíme se na Vás.

Redakce

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu