HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.11.2017 Aktuální zprávy

„I takto silný tým můžeme porazit", říká před utkáním s neporaženou Plzní Marek Zyta ze staršího dorostu!

Do Prahy přijede v závěru podzimní části dosud neporažený tým Plzně a starší dorostence tak čeká soupeř zcela dominující... Ani Hostivař ale nepatří v letošní soutěži k otloukánkům, což potvrdila i výhrami nad silnými soupeři z Pardubic, Kladna či Hradce Králové...

Osm výher, tři prohry! To je bilance nejstarší mládežnické kategorie Hostivaře, které zatím patří v extraligové tabulce šesté místo. Nejlepším střelcem týmu je pro někoho možná překvapivě sedmnáctiletý útočník Marek Zyta, který v jedenácti utkáních vstřelil stejný počet branek...

Máte za sebou úspěšné období a sérii výher. Čím to, že se vám poslední dobou tak daří?

Řekl bych, že celková souhra týmu je na vyšší úrovni, než dříve. Celkově jako tým hrajeme lépe než v prvních utkáních podzimu.

Ty sám si možná překvapivě po polovině podzimní části nejlepším střelcem týmu. Připravuješ se nyní nějak speciálně, nebo čemu přisuzuješ svou úspěšnost?

Určitě vynakládám větší snahu při trénincích, ať už co se týče střelby, nebo celkově koncovce a dohrávání situací. Gólové úspěchy v utkáních ale přikládám spíše dobré souhře se spoluhráči, bez kterých bych se do šancí ani nedostal.

V neděli přijede do Prahy dosud neporažená Plzeň, která se vyhoupla na první místo. Máš recept, který by na silný západočeský celek mohl platit?

S Plzní jsem už docela dlouho nehrál, ale vím, že je to tým vysokých kvalit a porazit ho bude velice těžké. Ale když budeme hrát co umíme, věřím, že i nad takto silným týmem dokážeme zvítězit.

  • HBC HOSTIVAŘ - HBC PLZEŇ
  • Neděle 26.11. 2017, od 11,30 (Praha - Čimice)

Redakce

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu